O nas


 

Jak mawiał Sokrates: "Wypoczynek to największe z dóbr".
W komfortowej, klimatycznej i rodzinnej Willi Parys odpoczną Państwo w pełni.

Anna i Maciej Pastwa

1

Willa Parys to kameralny, trzykondygnacyjny obiekt wypoczynkowy z restauracją położony niedaleko Władysławowa. Nasi goście mają do dyspozycji komfortowe pokoje: dwu-, trzy- i czteroosobowe. Willa Parys znajduje się w odległości około 1300 m od morza. Zejście na plażę prowadzi przez malowniczy Wąwóz Chłapowski. To jedna z największych atrakcji Chłapowa. Podczas spaceru na plażę można podziwiać niezwykłe, niemal górskie ukształtowanie terenu. Jest to niewątpliwie jedna z najbardziej urokliwych tras. Mimo wysokiego klifu można ją pokonać nawet z małym dzieckiem w wózku.

2

Pensjonat posiada jadalnię oraz w pełni wyposażoną kuchnię dla gości. Duży, umeblowany taras z miejscem do grillowania to możliwość spożywania posiłków na świeżym powietrzu. Zadbaliśmy także o naszych najmłodszych gości — wewnątrz budynku, w jadalni, zorganizowaliśmy dla maluchów kącik zabaw, zaś na zewnątrz, przy tarasie — plac zabaw z piaskownicą.

3

Willa Parys to doskonała propozycja dla osób ceniących ciszę i spokój. Lasy znajdujące się niedaleko pensjonatu stwarzają doskonałe warunki na rowerowe wycieczki i spacery dla całej rodziny — niezależnie od pory roku. Bliskość morza to latem możliwość kąpieli i spędzania czasu na plaży, w pozostałych miesiącach roku — okazja do orzeźwiających spacerów i korzystania z bogatego w jod powietrza. Willa Parys to gwarancja doskonałego odpoczynku i pełnej regeneracji organizmu. Dodatkowo organizujemy klimatyczne seanse filmowe przy świecach dla dorosłych oraz proponujemy pełne humoru i zabawy seanse filmowe w pochmurne dni dla najmłodszych.

4

Dla naszych gości przygotowaliśmy specjalne informatory — znajdują się one w każdym pokoju. Z pewnością będą przydatne w organizacji wolnego czasu. Okoliczne atrakcje, do których zwiedzania zachęcamy, sprawią, że pobyt w Chłapowie będzie wyjątkowy zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Zapraszamy Państwa do Willi Parys przez cały rok, nie tylko w czasie urlopu. W naszym pensjonacie organizujemy bowiem imprezy okolicznościowe, takie jak komunie, chrzciny, rodzinne jubileusze czy Andrzejki.

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanego wypoczynku! 

Zarezerwuj nocleg!
Willa Parys to idealne miejsce odpoczynku
SEANSE FILMOWE
W pochmurne dni polecamy CIEKAWE FILMY
oraz BAJKI dla najmłodszych na dużym ekranie
POLECAMY ŚNIADANIA

Istnieje możliwość wykupienia śniadań
SZKOLENIA

Organizujemy szkolenia z pełnym wyżywieniem