Strefa Wellness


Rezerwacja wizyty:

  • +48 604 504 261 - wyślij SMS z nazwą wybranej usługi - oddzwonimy i ustalimy dogodny termin :)

  • Wiadomość na Facebooku - https://www.facebook.com/WillaParys ← kliknij w link :)

URODA

Marzysz o odrobinie luksusu, relaksu i chwili dla siebie? Zapraszamy na NATURALNE zabiegi kosmetyczne, będące doskonałą alternatywą dla wielu zabiegów medycyny estetycznej. Poprawiają one wygląd i kondycję skóry twarzy oraz ciała, pozytywnie wpływają na samopoczucie. 

  • KOBIDO UP – 200 zł/ok. 1,5 h

    To zabieg oparty na japońskim Kobido. Jest to masaż liftingujący i relaksacyjny, z elementami m.in. drenażu limfatycznego i akupresury, zakończony masowaniem chłodnymi kulami solnymi i face tapingiem. Rytuał poprawia elastyczność skóry i dodaje jej blasku, ponadto pozytywnie wpływa na samopoczucie, a dzięki redukcji napięcia mięśniowego działa relaksująco. Najważniejszym efektem KOBIDO UP jest nieinwazyjny lifting. Jest to możliwe, ponieważ wykonywany masaż pobudza skórę do produkcji elastyny i kolagenu. to masaż twarzy, szyi oraz dekoltu. Oprócz działania relaksującego, miejscowo posiada również działanie uelastyczniające. Całość zakończona jest face tapingiem, czyli oklejaniem specjalnymi taśmami, które ujędrniają i poprawiają sprężystość skóry.

  • RELAKSUJĄCY MASAŻ Z FACE TAPINGIEM – 100 zł/ok. 40 min

    To masaż twarzy, szyi oraz dekoltu. Oprócz działania relaksującego, miejscowo posiada również działanie uelastyczniające. Całość zakończona jest face tapingiem, czyli oklejaniem specjalnymi taśmami, które ujędrniają i poprawiają sprężystość skóry.

DIETA

Oferta wkrótce...

RUCH

Oferta wkrótce...